מנכ"ל המועצה

מנכ"ל המועצה

חליל נאתכו

מנכ"ל המועצה הוא חליל נאתכו, בן 37 תושב היישוב.
חליל הינו בעל תואר שני במדעי המדינה והחברה מטעם אוניברסיטת חיפה.

מנכ"ל המועצה אחראי על ישום מדיניות ראש המועצה והנהלת המועצה המקומית ומחלקותיה, לרבות כלל עובדי המועצה ומשאביה, תוך שמירת הוראות הדין הקיים. המנכ"ל מהווה איש אמונו של ראש הראשות והזרוע הביצועית ליישום המדיניות והנחיות ראש המועצה. בין שאר תחומי האחריות של המנכ"ל נמצאים גם גיבוש הצעת התקציב השנתית, ביקורת על יישום התקציב, תיאום בין מערכות החירום והבטחון הקשורות לישוב, יעוץ לראש המועצה בעיצוב תכנון אסטרטגי של יעדים ארוכי טווח, קביעה וטיפול בנהלי עבודה תקינים ובשיפורים ארגוניים, דוברות וקשר עם תושבי הכפר, זימון וניהול ישיבות מועצה וועדות וטיפול בסדרי יום, ניהול אירועים וטקסים ועוד.

 

דבר המנכ"ל:

ברוכים הבאים לאתר המועצה החדש שפיתחנו בעמל רב. זהו פרויקט הנגזר מחזונו של ראש המועצה להצבת התושב במרכז הפעילות של המועצה, דבר אשר ידרוש לכלל מחלקות המועצה ובעלי התפקידים השונים להעמיד את הנושא בראש מעייניהם בכדי לשפר את השירות שאנו מעניקים לתושבים.

 

אנא נצלו את האתר, את עמוד הפייסבוק ואת הערוצים השונים שנמשיך להפעיל ולפתח, כולל המוקד הטלפוני החדש בכדי שנוכל לשמור אתכם על קשר הדוק ועל ידי כך לטפל בפניותיכם. אני מזמין אתכם לספק לנו פידבק תמידי בכדי שנוכל להתקדם ולהשתפר אתכם הלאה.

כמנכ"ל המועצה, מטרתי המרכזית היא להפוך את המועצה לגוף נותן שירות עד לאחרון התושבים במגוון התחומים והנושאים ולהפוכו לגוף רלוונטי ועדכני בעידן הטכנולוגיה המתקדמת כך שהמועצה תהווה הכוח המניע של תהליכים קהילתיים המשותפים לכולנו.

מנכ"ל המועצה חליל נאתכו:

 

נייח: 04-6760772 שלוחה 2

נייד: 050-9103104

אימייל: halil.natho@gmail.com.

נגישות