ברוכים הבאים לאתר החדש של המועצה!

ברוכים הבאים לאתר המועצה החדש! האתר מושק היום כחלק ממכלול החידושים שמוביל ראש המועצה מתוך חזונו לשיפור השירות והקשר ההדוק בין התושבים לבין מוסדות הציבור של הכפר ובראשן המועצה המקומית. במרכז מטרות אלו נמצאים האתר החדש של המועצה והמוקד הטלפוני הזמין 24/7.

 

באתר החדש תוכלו:

 

  • למצוא את כל המסמכים החשובים שהמועצה מפרסמת, כולל פרוטוקולים שונים, מכרזים, טפסים, תקציבים שנתיים ועוד.
  • לשלם ארנונה ותשלומים נוספים דרך האינטרנט.
  • ליצור פניה דרך האתר למוקד השירות לטיפול בכל בעיה ולמתן כל שירות שהמועצה מספקת.
  • למצוא מידע על כל תחומי הפעילות של המועצה, מחלקותיה השונות ובעלי התפקידים, דרכי התקשרות ומספרי טלפונים ועוד.
  • לקבל גישה ללוח אירועים מעודכן ונגיש.
  • להשאר מעודכנים ומיודעים לגבי חדשות, התפתחויות, הודעות, פעילויות ועוד דרך האתר וגם בעמוד הפייסבוק.

 

 

דבר ראש המועצה:

 

תושבים יקרים, אנו פותחים את שנת 2015 עם השקת האתר החדש של המועצה המקומית. האתר מיועד לאפשר למועצה להעלות את רמת השקיפות והנגישות של מגוון פעילויותיה ולחשוף את התושבים לעשיתה השוטפת. בין היתר כאן תוכלו לשלם את הארנונה, לפנות למוקד השירות של המועצה, למצוא פרוטוקולים של ישיבות, מכרזים, קבצים וטפסים שונים כמו התקציבים השנתיים של המועצה, להתעדכן בלוח הפעילויות המתוכננות, לשמור על קשר עם עדכונים שוטפים, לקבל גישה לעמוד הפייסבוק שלנו ולשאר ערוצי התוכן ועוד. השקת האתר היא כאבן פינה להשקת פעילותה השקופה, המתחדשת והנמרצת של מודל המועצה החדש בהובלתי.

 

עוד כלי נוסף להגברת חשיפתם של התושבים ועידוד מעורבותם בשיפור תהליך מתן השירות הוא המוקד הטלפוני החדש. במוקד הטלפוני אפשר להשתמש בכל שעה ובכל יום, כולל אפשרות לפניה דרך אתר האינטרנט החדש. במוקד הטלפוני תוכלו לפנות למועצה לגבי כל שירות שהמועצה מציעה, בין אם בבקשה לטיפול בנורת רחוב שרופה וכלי בתלונות על כלבים משוטטים, כאשר כל פניה מתועדת, מפוקחת ומתוזמנת עם יעדי זמן מוגדרים לטיפול בכל בעיה. אנו מעמידים לרשותכם את הכלים שברשותם תוכלו לנצל את שירותנו בצורה הכי יעילה ומזמינים אתכם להשתמש ולהנות מהם.

 

תהליכים נוספים שכבר בוססו והחלו ונמצאים במוקד העשיה השנה הם בין היתר תכנית המתאר החדשה של הישוב אשר תענה על צרכי הדיור, הבניה ופיתוח התשתיות בכפר לעשרות שנים קדימה. תכנית המתאר החדשה של הישוב אושרה וכרגע נמצאת בשלביה האחרונים לפני תחילת ישומה ומהנקודה הזו אנו קוראים לתושבים להישאר מעודכנים וקשובים להתפתחויות וליצור איתנו קשר בכל שלב ובכל עניין. בנוסף אני מקיים סבבים קדחתניים של גיוסי משאבים ותקציבים שונים לכפר בנוסף לחיזוק משאביה ויכולותיה של המועצה בתקציבה השוטף. בקרוב תוכלו גם לחזות בפעילות המתגברת של המועצה בתחום התיירות ושיתופי הפעולה השונים שלנו עם גורמים שונים מחוץ לכפר, עמותות, משרדים ומוסדות ממשלתיים, קבוצות ספורט ועוד. השנה אתם תהיו עדים להיקף פעילויות תיירותיות, קהילתיות, תרבותיות וספורטיביות שלא היו כמותן בכפר, בכללן סובב כפר כמא, יום הזכרון הצ'רקסי, הפסטיבל הצ'רקסי ועוד.

 

מדובר בתקופה מרגשת של עשיה אנרגטית שאת תוצאותיה אתם רואים בשטח כל יום ושאנו דואגים לעדכנכם לגביה בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר החדש. אנו רואים בזאת כמשימה חשובה שדרכה התושבים יוכלו לשקם את אמונם במועצה ובמוסדות הציבוריים של הכפר כאשר אלו יתומרצו ויפוקחו במישרין ובעקיפין. כך נוכל לתת בידי התושבים את המושכות לעתיד הכפר והצלחתו.

 

המועצה המקומית כפר כמא מחויבת לעשיה יעילה ושקופה, המתנהלת באחריות והמציבה את התושב במרכז. דלתי תמיד פתוחה ואני מזמין אתכם ליצור קשר, לבקר, להשתתף בישיבות המועצה השונות, ולהישאר מעודכנים.

 

בברכה,

זכריא נאבסו

ראש המועצה

 

 

 

 

* אתר המועצה החדש נמצא עדיין בשלבי השקה ראשוניים והיקף התוכן באתר נתון לשינויים, שיפורים ותוספות. אנו מודים לכם על סבלנותכם וכמו כן בכל מקרה של בעיה טכנית, הערות ובקשות אנא פנו למוקד השירות או לדף יצירת הקשר.

 

נגישות